Zachodnie skrzydło, parter

Powierzchnia usługowa znajdująca się na parterze w zachodnim skrzydle Kompleksu. Obecnie na ostatnim etapie przebudowy z planowanym oddaniem do użytku w listopadzie 2015.

Okolica i warunki sprzyjające działalności usługowej ukierunkowanej na klienta zarówno biznesowego, jak i indywidualnego konsumenta. Zachodnie skrzydło znajduje się w ciągu komunikacyjnym między ulicą Migdałową a ulicą Płaskowicką, często uczęszczanym przez pracowników budynku, klientów Biedronki, przychodni LuxMed i Mavit, apteki, banku, a także przez okolicznych mieszkańców.

Jest to 840 m.kw. powierzchni przeznaczonej dla usług i handlu. Do wynajęcia pozostały moduły:

1. Lokal WW1 o powierzchni 122 m.kw. – idealny na prowadzenie dowolnej działalności usługowej, w tym także gastronomicznej, gdyż pozwolenie na budowę uwzględnia również takie przeznaczenie powierzchni wraz z wszelkimi niezbędnymi odstępstwami. Lokal posiada witrynę, a także tylne wyjście od strefy dostaw. Możliwość organizacji zewnętrznego ogródka restauracyjnego.

2. Lokal WW2 o powierzchni 137,30 m.kw.  – z witrynami od frontu. W zależności od potrzeb Najemcy powierzchnia może być dowolnie dzielona na mniejsze moduły bądź połączona z lokalem WW3.

3. Lokal WW3 o powierzchni 151,70 m.kw.  – z witrynami od frontu. W zależności od potrzeb Najemcy powierzchnia może być dowolnie dzielona na mniejsze moduły, bądź połączona z lokalem WW2.

4. Lokal WW4 o powierzchni 177 m.kw.  – z  dostępem do strefy dostaw. W zależności od potrzeb Najemcy powierzchnia może być dowolnie dzielona na mniejsze moduły, w tym także kilkudziesięciometrowe.