Opublikowany przez: Natalia dnia Sierpień 13, 2015

Wraz z początkiem lipca Natpoll Business Center stał się siedzibą dla kolejnych firm- Iberia Home oraz Active Intercare.

 

Iberia Home to lider sprzedaży nieruchomości na rynku hiszpańskim.

Celem działalności firmy jest spełnianie marzeń Klientów o posiadaniu nieruchomości w słonecznej Hiszpanii.

Iberia Home służy swoim klientom pomocą w znalezieniu wymarzonej nieruchomości, spełniającej nawet najtrudniejsze oczekiwania oraz przeprowadza bezpiecznie przez cały proces zakupowy. Zwieńczeniem wspólnej pracy jest radość klientów ze spełnionych marzeń.

Aby zapewnić szerokie spektrum możliwości, firma współpracuje ze sprawdzonymi międzynarodowymi biurami nieruchomości z terenu całego Półwyspu Iberyjskiego. Dzięki temu w swojej bazie posiada bardzo dużą ilość ofert, dostosowanych do różnych wymagań i potrzeb klientów.

Na rynku działa od 2006 r. . Swoje biura posiadaw Polsce oraz w Niemczech.

 

Active Intercare jest agencją zatrudnienia, działająca na rynku europejskim od 2006 roku. Oferuje swym klientom  profesjonalne rozwiązania z zakresu delegowania i rekrutacji pracowników, w głównej mierze personelu opiekuńczo-medycznego.

Fundamenty, które budują wartość marki oraz zaufanie do firmy to uczciwość i wysokie standardy postępowania.

Active Intercare z powodzeniem realizuje projekty w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu z zakresu bezpiecznej pracy zagranicą, działań na rzecz grup defaworyzowanych oraz edukacji biznesowej w obszarze HR.