Opublikowany przez: Natalia dnia Luty 29, 2016

Trwają prace adaptacyjne lokalu 55 w holu klatki „E”, mające na celu przekształcić lokal we włoską restauracje „Storia Di by Sodexo”. Podobny koncept został wprowadzony w kwietniu 2015 w jednym z biurowców w Gdańsku i cieszy się powodzeniem pracowników biurowca INTEL.

Menu „Storia Di” to potrawy typowo włoskie, m.in. bruschetty, focaccie, pizze z pieca, pasty czy kremowe desery.

Dotychczasowy Coffee Breake usytuowany w holu głównym klatki „E” zostanie przeniesiony na teren restauracji, gdzie w spokoju będzie można zjeść dania kuchni włoskiej jak i napić się kawy w miłej atmosferze.

Sodexo on-site jest liderem w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości. Sodexo opracowuje, zarządza i dostarcza usługi dostosowane do potrzeb klientów, tak aby podnieść jakość życia i komfort pracowników w miejscu pracy oraz wpływać na pozytywny wizerunek firmy. Sodexo Polska On-site Services zarządza blisko 80. restauracjami oraz prowadzi techniczną obsługę nieruchomości w ponad 400 obiektach w całej Polsce.

Sodexo Polska On-site Services jest jedną z niewielu firm na polskim rynku świadczących tak zróżnicowane i bogate usługi gastronomiczne. Nasze doświadczenie pozwala na przygotowanie oferty żywieniowej odpowiadającej nie tylko potrzebom i oczekiwaniom firm, ale przede wszystkim indywidualnym preferencjom ich pracowników. Niezależnie od tego, czy poszukują oni różnorodnego i ciągle zmieniającego się menu, chcą odkrywać nowe smaki, czy też zależy im na miejscu, w którym można wypić dobrą kawę i zjeść kawałek ciasta.

Serdecznie zapraszamy do restauracji „Storia Di by Sodexo”.
Oficjalne otwarcie planowane na 30.03.2016.