Opublikowany przez: Natalia dnia Lipiec 28, 2017

Podczas, gdy prace rearanżacyjne halli w wejściach A-D oraz F naszych budynków są poddawane ostatnim szlifom, zaczęły się przygotowania do otwarcia wystawy dzieł  utalentowanej malarki Iwony Ochnio-Kwiateckiej.

Ostatnie zmiany we wnętrzach Natpoll są ukierunkowane na podniesienie estetyki budynku i komfortu jego użytkowników. Chcemy, aby duch sztuki uprzyjemniał pobyt w naszym budynku. Cieszymy się, że możemy wspierać  rodzimych artystów w popularyzacji ich sztuki i gościć ich dzieła w Natpoll. W trakcie prac aranżacyjnych w powierzchniach wspólnych staraliśmy się wygospodarować miejsce dla prezentacji twórczości malarskiej utalentowanych osób, by mogły być one jak najlepiej wyeksponowane – mówi Matan Blau, Prezes Zarządu SGD.POL Sp. z o.o.

Już niedługo we wnętrzach Natpoll Business Center stanowiących części wspólne dla najemców i ich klientów, pojawi się pełna wystawa obrazów autorstwa Iwony Ochnio – Kwiateckiej. Jest to  pełna życia, utalentowana artystka, aktywnie biorąca udział w wydarzeniach kulturalnych i niezwykle otwarta na nowe wyzwania. Malarstwo nowoczesne przez nią propagowane porusza swoją żywiołowością, szerokością interpretacji, intensywnością przekazu i bogactwem tematyki. Artystka w każdy swój obraz wkłada całe serce i duszę, każdy jest wyjątkowy. Już niedługo każdy będzie mógł się o tym przekonać w trakcie wystawy, na którą serdecznie zapraszamy.

„Oczekuj nieoczekiwanego” – to credo życiowe artystki, które bardzo dobrze podsumowuje to, czego możemy się spodziewać…