Opublikowany przez: Natalia dnia Maj 23, 2017

BikeDay jest okazją do promocji roweru wśród najemców i pracowników.11 maja po raz kolejny zachęcaliśmy naszych pracowników do tego, aby dojeżdżali do pracy na rowerze. 🙂

Choć pogoda momentami przypominała bardziej jesień niż środek wiosny, nie zniechęciło to rowerzystów.Większość pracowników znają i pamiętają BikeDay i jak sami przyznawali w rozmowach nie mogło ich na tej imprezie zabraknąć. BikeDAY to nie tylko serwis rowerów, to też liczne atrakcje – konkursy, testy sprzętu oraz  strefa pokazowa z wieszakami rowerowymi. Wiele naszych pracowników wzięło udział w przejeździe na trenażerze na czas, poziom konkurencji był naprawdę wysoki!

Wyniki:

Najlepszy czas kobiet:

1) 1:59- Renata- Inteligo

2) 2:01- Ewa- Inteligo

3) 2:06- Natalia- Sodexo

Najlepszy czas mężczyzn

1) 1:44- Artur- Snef

2) 1:47- Sorge- Snef

2) 1:51- Rafał- Sodexo

Ratownik pierwszej pomocy również miał ręce pełne roboty. Przeszkolił kilkanaście osób z udzielania pierwszej pomocy. Część uczestników odwiedzających nasze BikeDay’e posiada wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, jednak ważne jest to, aby ją sobie odświeżać raz na jakiś czas, zwłaszcza przed wakacjami.

Mimo niesprzyjającej pogody BikeDay uważamy za udany i nie możemy doczekać się kolejnego razu 😉 Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia: